Obal na knihu z pravé kůže

Naše společnost se už dlouhá léta pohybuje v oblasti knižního průmyslu, a proto víme co kniha v dnešní době postrádá. Knihy jsou stále méně a méně chráněny proti poškození, protože výrobci se snaží co nejvíce ušetřit. Kde jsou ty časy kdy byly knihy převážně vázány v kůži a tak se uchovaly tisíce let.

Náš kožený obal na knihu je české, ruční výroby. Obal na knihu je ušitý z pečlivě vybraných vepřových nebo hovězích kůží z českých a zahraničních koželužen. Součástí koženého obalu se sponou a koženého variabilního obalu je všitá kožená záložka.

Obal na knihu zasíláme s letáčkem v celafánovém sáčku, a přání balíme do dárkové krabičky. Kožený obal na knihu má větší životnost než levné látkové obaly. Na přání provádíme na obal horkou ražbu s motivy horoskopů nebo monogramy. Ideální dárek pro Vaše blízké, rodinu a přátele.

Všechny obaly na knihy a další výrobky, které nabízíme, jsou vyrobeny ručně. Vybíráme dodavatele tak, abychom naplnili Vaše očekávání a zajistili Vaši spokojenost. Právě Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější.